
Ламінований пакет із петлевою ручкою 44×43 «ОРНАМЕНТ» PP-00086
Артикул:
PP-00086
9.50 ₴| Розміри | 44*43 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Серія | Пакет із петлевою ручкою ламінований 44×43 см «KVS» |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 300 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Ламінований пакет із петлевою ручкою 44×43 «МЭДЖИК ВИОЛЕТ» PP-00085
Артикул:
PP-00085
9.50 ₴| Розміри | 44*43 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Серія | Пакет із петлевою ручкою ламінований 44×43 см «KVS» |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 300 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Ламінований пакет із петлевою ручкою 44×43 «ДАУНТАУН» PP-00084
Артикул:
PP-00084
9.50 ₴| Розміри | 44*43 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Серія | Пакет із петлевою ручкою ламінований 44×43 см «KVS» |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 300 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Ламінований пакет із петлевою ручкою 44×43 «КОФЕ РЕЛАКС» PP-00083
Артикул:
PP-00083
9.50 ₴| Розміри | 44*43 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Серія | Пакет із петлевою ручкою ламінований 44×43 см «KVS» |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 300 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Пакет ламінований з прорізною ручкою 30х40 «Дримз» PB-00013
Артикул:
PB-00013
6.50 ₴| Розміри | 30*40 см |
|---|---|
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Серія | Пакети із прорізною ручкою «банан» 30×40 см |
| Виробник | Україна |
Пакет ламінований з прорізною ручкою 30х40 «АРОМАТ КОФЕ» PB-00012
Артикул:
PB-00012
6.50 ₴| Розміри | 30*40 см |
|---|---|
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Серія | Пакети із прорізною ручкою «банан» 30×40 см |
| Виробник | Україна |
Ламінований пакет із петлевою ручкою 23×29 «ФЛАВЕРИНГ» (PP-00081)
Артикул:
PP-00081
4.50 ₴| Розміри | 23*29 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Серія | Пакет 23×29 см |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 1000 Шт/Мішок, 25 Шт/Упаковка |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Ламінований пакет із петлевою ручкою 23×29 «ЧАШКА-СЕРДЦЕ» (PP-00080)
Артикул:
PP-00080
4.50 ₴| Розміри | 23*29 см |
|---|---|
| Виробник | Украина |
| Серія | |
| Основне призначення | Для подарков, Для транспортировки, Пакет для хранения или переноски предметов в руках |
| Фасовка | Мешок, Упаковка |
| Кількість | 1000 Шт/Мешок, 25 Шт/Упаковка |
| Колір | |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Скидка от количества |
Ламінований пакет із петлевою ручкою 23×29 «ШОПАРТ» (PP-00079)
Артикул:
PP-00079
4.50 ₴| Розміри | 23*29 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Серія | Пакет 23×29 см |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 1000 Шт/Мішок, 25 Шт/Упаковка |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Ламінований пакет із петлевою ручкою 23×29 « ДИВАЖ » (PP-00078)
Артикул:
PP-00078
4.50 ₴| Розміри | 23*29 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Серія | Пакет 23×29 см |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 1000 Шт/Мішок, 25 Шт/Упаковка |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Пакети для льоду “500 кульок” PU-00001
Артикул:
PU-00001
50.00 ₴| Основне призначення | Для приготування їжі, Для приготування напоїв |
|---|---|
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
Пакет з петлевою ручкою чорно-білий 38×42 см «Гармония форм»
Артикул:
PP-00077
5.50 ₴| Розміри | 42 × 38 см |
|---|---|
| Фасовка | Рулон, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мешок |
| Товщина | Толщина материала 70 мкн. |
| Розміри | 38*42 см |
| Серія | |
| Наявність знижок | Скидка от количества |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Ширина розкриття | 3 см |
| Вага | 12.5 кг/мешок |
| Колір | |
| Виробник | Украина |
| Основне призначення | Для подарков, Для транспортировки, Пакет для хранения или переноски предметов в руках |


