Основне

Наша політика відшкодування та повернення діє протягом 14 днів. Якщо після покупки минуло 14 днів, ми не можемо запропонувати вам повне відшкодування або обмін.

Щоб мати право на повернення, ваш товар має бути невикористаним і перебувати в тому самому стані, в якому ви його отримали. Він також повинен бути в оригінальній упаковці.

Щоб завершити повернення, нам потрібна квитанція або підтвердження покупки.

Існують певні ситуації, коли не надається відшкодування:

  • Будь-який предмет не в початковому стані, пошкоджений або відсутній з причин, не пов’язаних з нашою помилкою.
  • Будь-який товар, який повертається більше ніж через 14 днів після доставки

Повернення коштів

Після того як ваше повернення буде отримано та перевірено, ми надішлемо вам електронний лист, щоб повідомити про те, що ми отримали ваш повернутий товар. Ми також повідомимо вас про схвалення або відхилення вашого відшкодування.

Якщо вас схвалено, ваше відшкодування буде оброблено, і кошти буде автоматично застосовано до вашої кредитної картки або початкового способу оплати протягом певної кількості днів.

Якщо ви ще не отримали відшкодування, спочатку ще раз перевірте свій банківський рахунок.

Потім зв’яжіться з компанією, яка видає кредитну картку, може знадобитися деякий час, перш ніж ваше відшкодування буде офіційно опубліковано.

Далі зверніться до свого банку. Часто потрібно деякий час на обробку, перш ніж опублікувати відшкодування.

Якщо ви зробили все це, але ще не отримали відшкодування, зв’яжіться з нами zakaz@top7km.com

Кошти можуть бути повернуті лише за стандартними цінами. Розпродажні товари не повертаються.

Обміни

Якщо вам потрібно обміняти його на той самий товар, надішліть нам електронний лист на адресу zakaz@top7km.com і надішліть свій товар на адресу: Нова Пошта. Вантажне відділення №131 (до 1100 кг) м. Одеса, Одеська область

Подарунки

Якщо товар було позначено як подарунок під час покупки та відправлення безпосередньо вам, ви отримаєте подарунковий кредит на суму повернення. Після отримання поверненого товару вам буде надіслано подарунковий сертифікат.

Повернення доставки

Щоб повернути товар, ви повинні надіслати його на адресу: Нова Пошта. Вантажне відділення №131 (до 1100 кг) м. Одеса, Одеська область

Ви самі несете відповідальність за сплату витрат на доставку для повернення вашого товару. Вартість доставки не повертається. Якщо ви отримаєте відшкодування, вартість зворотної доставки буде вирахувано з вашого відшкодування.

Залежно від того, де ви живете, час, який може знадобитися для того, щоб ваш обмінений продукт дістався до вас, може відрізнятися.

Якщо ви повертаєте дорожчі товари, ви можете скористатися службою доставки, яку можна відстежити, або придбати страховку доставки. Ми не гарантуємо, що отримаємо повернений товар.

Потрібна допомога?