
Пакет з пластиковою ручкою 610 Хэппи флоуэрс (PR-00008)
Артикул:
PR-00008
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет з пластиковою ручкою 591 Таис (PR-00006)
Артикул:
PR-00006
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет з пластиковою ручкою 582 Полар (PR-00005)
Артикул:
PR-00005
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет з пластиковою ручкою 498 Нотингем (PR-00004)
Артикул:
PR-00004
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет з пластиковою ручкою 258 Ливин (PR-00003)
Артикул:
PR-00003
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет «Новорічний куля» 26 * 32 (NG-00020)
Артикул:
NG-00020
14.99 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для подарунків |
| Виробник | Китай |
Пакет «Полімер» 26 * 32 (NG-00019)
Артикул:
NG-00019
13.67 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для подарунків |
| Виробник | Китай |
Пакет «Новорічний куля» 32 * 44 (NG-00018)
Артикул:
NG-00018
20.29 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для подарунків |
| Виробник | Китай |
Пакет «Новорічний куля» 18 * 23 (NG-00017)
Артикул:
NG-00017
10.14 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для подарунків |
| Виробник | Китай |
Пакет «Полімер» 32 * 44 (NG-00016)
Артикул:
NG-00016
16.76 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для подарунків |
| Виробник | Китай |
Коробка «Сніговик» (NG-00015)
Артикул:
NG-00015
11.91 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для подарунків |
| Виробник | Китай |
Коробка «Хатинка» (NG-00014)
Артикул:
NG-00014
11.91 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для подарунків |
| Виробник | Китай |


