
Ламінований пакет із петлевою ручкою 45×40 «Лондон 482» (PP-00028)
Артикул:
PP-00028
9.50 ₴| Розміри | 45*40 см |
|---|---|
| Серія | «KVS» |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 250 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Виробник | Україна |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Пакет ламінований з прорізною ручкою 30х40 «ЭЛЕГАНТ» (PB-00011)
Артикул:
PB-00011
6.50 ₴| Розміри | 30*40 см |
|---|---|
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Серія | Пакети із прорізною ручкою «банан» 30×40 см |
| Виробник | Україна |
Пакет ламінований з прорізною ручкою 30х40 «ПРЕЗЕНТ» (PB-00008)
Артикул:
PB-00008
6.50 ₴| Розміри | 30*40 см |
|---|---|
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Серія | Пакети із прорізною ручкою «банан» 30×40 см |
| Виробник | Україна |
Пакет ламінований з прорізною ручкою 30х40 «Голд» (PB-00001)
Артикул:
PB-00001
6.50 ₴| Розміри | 30*40 см |
|---|---|
| Серія | Пакети із прорізною ручкою «банан» 30×40 см |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Виробник | Україна |
Ламінований пакет із петлевою ручкою 38×42 «КОФЕ» (PP-00018)
Артикул:
PP-00018
4.50 ₴| Розміри | 38*42 см |
|---|---|
| Серія | «Диор» |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 1000 Шт/Мішок, 25 Шт/Упаковка |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Виробник | Україна |
Ламінований пакет із петлевою ручкою 45×40 «Трикси 735» (PP-00012)
Артикул:
PP-00012
9.50 ₴| Розміри | 45*40 см |
|---|---|
| Серія | «KVS» |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 250 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Виробник | Україна |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Ламінований пакет із петлевою ручкою 45×40 «Шейд 966» (PP-00011)
Артикул:
PP-00011
9.50 ₴| Розміри | 45*40 см |
|---|---|
| Серія | «KVS» |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 250 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Виробник | Україна |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Пакет з пластиковою ручкою 896 Лобаль (PR-00074)
Артикул:
PR-00074
Від 11.00 ₴ | Розміри | 40*40 см |
|---|---|
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Виробник | Україна |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 40×40 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
Пакет з пластиковою ручкою 887 Камелия (PR-00072)
Артикул:
PR-00072
Від 11.00 ₴ | Розміри | 40*40 см |
|---|---|
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Виробник | Україна |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 40×40 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
Пакет з пластиковою ручкою 885 Соната (PR-00071)
Артикул:
PR-00071
Від 11.00 ₴ | Розміри | 40*40 см |
|---|---|
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Виробник | Україна |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 40×40 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
Пакет з пластиковою ручкою 858 Элатион (PR-00070)
Артикул:
PR-00070
Від 11.00 ₴ | Розміри | 40*40 см |
|---|---|
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Виробник | Україна |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 40×40 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
Пакет з пластиковою ручкою 855 Глосс (PR-00068)
Артикул:
PR-00068
Від 11.00 ₴ | Розміри | 40*40 см |
|---|---|
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Виробник | Україна |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 40×40 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |


