
Пакет з пластиковою ручкою 607 Хани (PR-00007)
Артикул:
PR-00007
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для подарунків, Для транспортування, Для перенесення предметів в руках |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет з пластиковою ручкою 591 Таис (PR-00006)
Артикул:
PR-00006
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет з пластиковою ручкою 582 Полар (PR-00005)
Артикул:
PR-00005
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет з пластиковою ручкою 498 Нотингем (PR-00004)
Артикул:
PR-00004
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет з пластиковою ручкою 258 Ливин (PR-00003)
Артикул:
PR-00003
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет М-3 «Полуниця 60мкм» жовта (уп. 100шт) (MA-00007)
Артикул:
MA-00007
2.40 ₴| Розміри | 500*300*80 мм |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Пакет М-2.5 червоний (уп.200шт) (MA-00004)
Артикул:
MA-00004
5.51 ₴| Розміри | 46*24*6 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Пакет М-3 «Маргарита» (уп.100шт) (MA-00006)
Артикул:
MA-00006
5.51 ₴| Розміри | 500*300*80 мм |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Пакет М-0 біла (уп. 200 шт) (MA-00001)
Артикул:
MA-00001
5.64 ₴| Розміри | 30*18.5 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Серветка «Чарівна» (TR-00027)
Артикул:
TR-00027
16.32 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка, 600 Шт/Коробка |
|---|---|
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні., Для кафе, барів, ресторанів, Для прибирання та полірування різних поверхонь. |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Виробник | Україна |
Пакет ламінований із пластиковою ручкою 40×40 «1324 Кинсли» (PR-00155)
Артикул:
PR-00155
Від 11.00 ₴ | Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Розміри | 40*40 см |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 40×40 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |


