
Ганчірка мікрофібра для скла (25х25 см, рожева) (1 шт.) (TR-00035)
Артикул:
TR-00035
13.67 ₴| Розміри | 25*25 см |
|---|---|
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні., Для кафе, барів, ресторанів, Для прибирання та полірування різних поверхонь., Для сухого прибирання різної поверхні. |
| Виробник | Польща |
Пакет «Газета Fashion» белая (MA-00028)
Артикул:
MA-00028
5.63 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Пакет «Макита» (MA-00027)
Артикул:
MA-00027
10.00 ₴| Розміри | 1100 мм |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Пакет М-1 червона (уп.100шт) (MA-00024)
Артикул:
MA-00024
0.23 ₴| Розміри | 380*220*55 мм |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Пакет М-4 «Газета біла» (уп. 100шт) (MA-00022)
Артикул:
MA-00022
1.39 ₴| Розміри | 60*36*8 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Пакет М-4 «Кулі» (уп. 100шт) (MA-00021)
Артикул:
MA-00021
1.50 ₴| Розміри | 60*36*8 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Пакет М-4 «Маки» (уп. 100шт) (MA-00020)
Артикул:
MA-00020
1.10 ₴| Розміри | 60*36*8 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Пакет М-3 «Дякуємо за турботу» (уп.200шт) (MA-00019)
Артикул:
MA-00019
0.60 ₴| Розміри | 500*270*80 мм |
|---|---|
| Товщина | Товщина матеріалу 14 мкм |
| Виробник | Україна |
| Кількість | 200 Шт/Упаковка, 3000 Шт/Мішок |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Пакет з пластиковою ручкою 896 Лобаль (PR-00074)
Артикул:
PR-00074
Від 11.00 ₴ | Розміри | 40*40 см |
|---|---|
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Виробник | Україна |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 40×40 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
Пакет з пластиковою ручкою 887 Камелия (PR-00072)
Артикул:
PR-00072
Від 11.00 ₴ | Розміри | 40*40 см |
|---|---|
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Виробник | Україна |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 40×40 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
Пакет з пластиковою ручкою 885 Соната (PR-00071)
Артикул:
PR-00071
Від 11.00 ₴ | Розміри | 40*40 см |
|---|---|
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Виробник | Україна |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 40×40 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
Пакет з пластиковою ручкою 858 Элатион (PR-00070)
Артикул:
PR-00070
Від 11.00 ₴ | Розміри | 40*40 см |
|---|---|
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Виробник | Україна |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 40×40 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |


