
Пакети з петлевою ручкою
Ламінований пакет із петлевою ручкою 23×29 « ДИВАЖ » (PP-00078)
Артикул:
PP-00078
4.50 ₴| Розміри | 23*29 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Серія | «Ламінація малая» |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 1000 Шт/Мішок, 25 Шт/Упаковка |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Пакет з петлевою ручкою чорно-білий 38×42 см «Гармония форм»
Артикул:
PP-00077
5.50 ₴| Розміри | 42 × 38 см |
|---|---|
| Фасовка | Рулон, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мешок |
| Товщина | Толщина материала 70 мкн. |
| Розміри | 38*42 см |
| Серія | «Диор» |
| Наявність знижок | |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Ширина розкриття | 3 см |
| Вага | 12.5 кг/мешок |
| Колір | Чорно-білий |
| Виробник | Украина |
| Основне призначення | Пакет для хранения или переноски предметов в руках |
Пакет із петлевою ручкою чорно-білій 38×42 см «АйЕм»
Артикул:
PP-00076
5.50 ₴| Розміри | 42 × 38 см |
|---|---|
| Фасовка | Рулон, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Товщина | Товщина матеріалу 70 мкн |
| Розміри | 38*42 см |
| Серія | «Диор» |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Ширина розкриття | 3 см |
| Вага | 12.5 кг/мешок |
| Колір | Чорно-білий |
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
Пакет із петлевою ручкою чорно-білій 38×42 см «Баскет»
Артикул:
PP-00075
5.50 ₴| Розміри | 42 × 38 см |
|---|---|
| Фасовка | Рулон, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Товщина | Товщина матеріалу 70 мкн |
| Розміри | 38*42 см |
| Серія | «Диор» |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Ширина розкриття | 3 см |
| Вага | 12.5 кг/мешок |
| Колір | Чорно-білий |
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
Пакет із петлевою ручкою чорно-білій 38×42 см «Жоржина»
Артикул:
PP-00074
5.50 ₴| Розміри | 42 × 38 см |
|---|---|
| Фасовка | Рулон, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Товщина | Товщина матеріалу 70 мкн |
| Розміри | 38*42 см |
| Серія | «Диор» |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Ширина розкриття | 3 см |
| Вага | 12.5 кг/мешок |
| Колір | Чорно-білий |
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
Пакет із петлевою ручкою чорно-білій 38×42 см «Кувшин»
Артикул:
PP-00073
5.50 ₴| Розміри | 42 × 38 см |
|---|---|
| Фасовка | Рулон, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Товщина | Товщина матеріалу 70 мкн |
| Розміри | 38*42 см |
| Серія | «Диор» |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Ширина розкриття | 3 см |
| Вага | 12.5 кг/мешок |
| Колір | Чорно-білий |
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
Пакет із петлевою ручкою чорно-білій 38×42 см «Лондон»
Артикул:
PP-00072
5.50 ₴| Розміри | 42 × 38 см |
|---|---|
| Фасовка | Рулон, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Товщина | Товщина матеріалу 70 мкн |
| Розміри | 38*42 см |
| Серія | «Диор» |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Ширина розкриття | 3 см |
| Вага | 12.5 кг/мешок |
| Колір | Чорно-білий |
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
Пакет із петлевою ручкою чорно-білій 38×42 см «Морган»
Артикул:
PP-00071
5.50 ₴| Розміри | 42 × 38 см |
|---|---|
| Фасовка | Рулон, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Товщина | Товщина матеріалу 70 мкн |
| Розміри | 38*42 см |
| Серія | «Диор» |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Ширина розкриття | 3 см |
| Вага | 12.5 кг/мешок |
| Колір | Чорно-білий |
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
Пакет із петлевою ручкою чорно-білій 38×42 см «Мортимер»
Артикул:
PP-00070
5.50 ₴| Розміри | 42 × 38 см |
|---|---|
| Фасовка | Рулон, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Товщина | Товщина матеріалу 70 мкн |
| Розміри | 38*42 см |
| Серія | «Диор» |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Ширина розкриття | 3 см |
| Вага | 12.5 кг/мешок |
| Колір | Чорно-білий |
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
Пакет із петлевою ручкою чорно-білій 38×42 см «Нью йорк»
Артикул:
PP-00069
5.50 ₴| Розміри | 42 × 38 см |
|---|---|
| Фасовка | Рулон, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Товщина | Товщина матеріалу 70 мкн |
| Розміри | 38*42 см |
| Серія | «Диор» |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Ширина розкриття | 3 см |
| Вага | 12.5 кг/мешок |
| Колір | Чорно-білий |
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
Пакет із петлевою ручкою чорно-білій 38×42 см «Орхидея»
Артикул:
PP-00068
5.50 ₴| Розміри | 42 × 38 см |
|---|---|
| Фасовка | Рулон, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Товщина | Товщина матеріалу 70 мкн |
| Розміри | 38*42 см |
| Серія | «Диор» |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Ширина розкриття | 3 см |
| Вага | 12.5 кг/мешок |
| Колір | Чорно-білий |
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
Пакет із петлевою ручкою чорно-білій 38×42 см «Эстрелла»
Артикул:
PP-00067
5.50 ₴| Розміри | 42 × 38 см |
|---|---|
| Фасовка | Рулон, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Товщина | Товщина матеріалу 70 мкн |
| Розміри | 38*42 см |
| Серія | «Диор» |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Ширина розкриття | 3 см |
| Вага | 12.5 кг/мешок |
| Колір | Чорно-білий |
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |


