
Ламінований пакет із петлевою ручкою 38×42 «КОФЕ» (PP-00018)
Артикул:
PP-00018
4.50 ₴| Розміри | 38*42 см |
|---|---|
| Серія | «Диор», Пакет 38×42 см |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 1000 Шт/Мішок, 25 Шт/Упаковка |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Виробник | Україна |
Ламінований пакет із петлевою ручкою 45×40 «Трикси 735» (PP-00012)
Артикул:
PP-00012
9.50 ₴| Розміри | 45*40 см |
|---|---|
| Серія | Пакет із петлевою ручкою ламінований 45×40 см «KVS» |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 250 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Виробник | Україна |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Ламінований пакет із петлевою ручкою 45×40 «Шейд 966» (PP-00011)
Артикул:
PP-00011
9.50 ₴| Розміри | 45*40 см |
|---|---|
| Серія | Пакет із петлевою ручкою ламінований 45×40 см «KVS» |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 250 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Виробник | Україна |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Пакети з петлевою ручкою 30×35 «ORHID» (PP-00010)
Артикул:
PP-00010
2.43 ₴| Розміри | 30*35 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |


