
Запасна ганчірка для швабри «BB42 дворядна» HV-00067
Артикул:
HV-00067
47.25 ₴| Наявність знижок | Знижка від кількості |
|---|---|
| Розміри | 42 см |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Кількість | 12 Шт/Упаковка |
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні. |
| Виробник | Китай |
Запасна ганчірка для швабри «BB42 однорядна» HV-00066
Артикул:
HV-00066
42.00 ₴| Наявність знижок | Знижка від кількості |
|---|---|
| Розміри | 42 см |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Кількість | 12 Шт/Упаковка |
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні. |
| Виробник | Китай |
Ганчірка з мікрофібри «замша» 1 шт (TR-00043)
Артикул:
TR-00043
17.64 ₴| Розміри | 30*30 см |
|---|---|
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні., Для кафе, барів, ресторанів, Для прибирання та полірування різних поверхонь., Для сухого прибирання різної поверхні. |
| Виробник | Польща |
Скребок для миття посуду «Залізний» 3шт (TR-00037)
Артикул:
TR-00037
8.00 ₴| Кількість | 3 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні., Для кафе, барів, ресторанів, Для миття посуду |
| Виробник | Україна |
Ганчірка мікрофібра універсальна (25х25 см, зелена) (1 шт.) (TR-00034)
Артикул:
TR-00034
12.79 ₴| Розміри | 25*25 см |
|---|---|
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні., Для кафе, барів, ресторанів, Для прибирання та полірування різних поверхонь., Для сухого прибирання різної поверхні. |
| Виробник | Польща |
Ганчірка мікрофібра універсальна (25х25 см, жовта) (1 шт.) (TR-00033)
Артикул:
TR-00033
12.79 ₴| Розміри | 25*25 см |
|---|---|
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні., Для кафе, барів, ресторанів, Для прибирання та полірування різних поверхонь., Для сухого прибирання різної поверхні. |
| Виробник | Польща |
Ганчірка мікрофібра універсальна (40х40 см, фіолетова) (1 шт.) (TR-00032)
Артикул:
TR-00032
Від 21.49 ₴ | Розміри | 40*40 см |
|---|---|
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні., Для кафе, барів, ресторанів, Для прибирання та полірування різних поверхонь., Для сухого прибирання різної поверхні. |
| Виробник | Польща |
Губка кухонна «Люрекс silver» (TR-00029)
Артикул:
TR-00029
7.28 ₴| Кількість | 240 Шт/Коробка, 4 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні., Для кафе, барів, ресторанів, Для миття посуду |
| Вага | 0.035 кг/штука |
| Виробник | Китай |
Йоржик для миття посуду «Залізний» 3шт (TR-00026)
Артикул:
TR-00026
7.50 ₴| Кількість | 3 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні., Для кафе, барів, ресторанів, Для миття посуду |
| Виробник | Україна |
Кухонна губка «СИР» 5 шт (TR-00019)
Артикул:
TR-00019
4.41 ₴| Кількість | 5 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні., Для кафе, барів, ресторанів, Для миття посуду |
| Виробник | Україна |
Ганчірка «Авто колба» Б (TR-00014)
Артикул:
TR-00014
66.15 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка, 100 Шт/Коробка |
|---|---|
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні., Для кафе, барів, ресторанів |
| Вага | 0.165 кг/штука |
| Виробник | Китай |
Кухонна губка «Чудо брусок» (TR-00012)
Артикул:
TR-00012
33.96 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка, 200 Шт/Коробка |
|---|---|
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні., Для кафе, барів, ресторанів, Для прибирання та полірування різних поверхонь. |
| Вага | 0.088 кг/штука |
| Виробник | Китай |


