
Папір бежевий для випікання 43*50 (см/м) (BV-00006)
Артикул:
BV-00006
65.00 ₴| Розміри | 29*50 см/метр |
|---|---|
| Виробник | Україна |
Пакет майка М-3 «Кулі» (уп. 250шт) (MA-00031)
Артикул:
MA-00031
0.60 ₴| Розміри | 60*36*8 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Кількість | 250 Шт/Упаковка, 2500 Шт/Мішок |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Стрейч-плівка харчова 9мкм 30*50 (см/м) (PL-00005)
Артикул:
PL-00005
10.00 ₴| Розміри | 30*50 см/метр |
|---|---|
| Товщина | Товщина матеріалу 9 мкм |
| Виробник | Україна |
Ламінований пакет із петлевою ручкою «тризуб» 38×41 (PP-00064)
Артикул:
PP-00064
4.50 ₴| Розміри | 38*42 см |
|---|---|
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Серія | Пакет із петлевою ручкою ламінований 38×42 см «DIOR» |
| Виробник | Україна |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Хусточки паперові «Без запаху» (SN-00001)
Артикул:
SN-00001
1.76 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для догляду за тілом |
| Виробник | Україна |
Xусточки паперові «Тропічни» (SN-00003)
Артикул:
SN-00003
1.76 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для догляду за тілом |
| Виробник | Україна |
Xусточки паперові «мед-ромашка» (SN-00006)
Артикул:
SN-00006
1.76 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для догляду за тілом |
| Виробник | Україна |
Xусточки паперові «М’ята» (SN-00005)
Артикул:
SN-00005
1.76 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для догляду за тілом |
| Виробник | Україна |
Xусточки паперові «Кава» (SN-00004)
Артикул:
SN-00004
1.68 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для догляду за тілом |
| Виробник | Україна |
Xусточки паперові «Дитячі» (SN-00002)
Артикул:
SN-00002
1.79 ₴| Кількість | 1 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для догляду за тілом |
| Виробник | Україна |
Пакет ламінований із пластиковою ручкою 40×40 «1240 Лесли» (PR-00145)
Артикул:
PR-00145
Від 11.00 ₴ | Розміри | 40*40 см |
|---|---|
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Виробник | Україна |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 40×40 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |


