
Пакет з пластиковою ручкою 856 Коттони (PR-00020)
Артикул:
PR-00020
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет з пластиковою ручкою 831 Сердце (PR-00018)
Артикул:
PR-00018
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет з пластиковою ручкою 747 Роял (PR-00016)
Артикул:
PR-00016
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет з пластиковою ручкою 646 Маркони (PR-00010)
Артикул:
PR-00010
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет з пластиковою ручкою 101 Сумка эксклюзив (PR-00002)
Артикул:
PR-00002
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет з пластиковою ручкою 087 Нью йорк (PR-00001)
Артикул:
PR-00001
Від 9.60 ₴ | Розміри | 36*37 см |
|---|---|
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 10 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Серія | Пакет із пластиковою ручкою ламінований 36×37 см |
| Вага | 17.02 кг/мешок |
| Виробник | Україна |
Пакет М-7 фіолетовий колір (уп.50шт) (MA-00014)
Артикул:
MA-00014
17.00 ₴| Розміри | 72*42*10 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Пакет М-5 зелений колір (уп. 100шт) (MA-00013)
Артикул:
MA-00013
9.00 ₴| Кількість | 100 Шт/Упаковка, 1000 Шт/Мішок |
|---|---|
| Розміри | 50*40 см |
| Виробник | Україна |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Пакет чорний М-6 БМВ (уп.50шт) (MA-00012)
Артикул:
MA-00012
3.60 ₴| Розміри | 75*44*10 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках |
| Кількість | 300 Шт/Мішок, 50 Шт/Упаковка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Пакет чорний М-4 БМВ (уп.50шт) (MA-00011)
Артикул:
MA-00011
2.00 ₴| Розміри | 60*40*10 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках |
| Кількість | 50 Шт/Упаковка, 500 Шт/Мішок |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Пакет М-3 «Кулі» (уп. 250шт) (MA-00010)
Артикул:
MA-00010
0.60 ₴| Розміри | 500*280*70 мм |
|---|---|
| Товщина | Товщина матеріалу 16 мкм |
| Виробник | Україна |
| Кількість | 250 Шт/Упаковка, 2500 Шт/Мішок |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Пакет М-3 «Полуниця 30мкм» (уп. 200шт) (MA-00009)
Артикул:
MA-00009
0.80 ₴| Розміри | 500*290*70 мм |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Кількість | 100 Шт/Упаковка, 1000 Шт/Мішок |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |


