
Ламінований пакет із петлевою ручкою 44×43 «Авто» (PP-00015)
Артикул:
PP-00015
9.50 ₴| Розміри | 44*43 см |
|---|---|
| Серія | Пакет із петлевою ручкою ламінований 44×43 см «KVS» |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 250 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Виробник | Україна |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Ламінований пакет із петлевою ручкою 44×43 «Париж 005» (PP-00014)
Артикул:
PP-00014
9.50 ₴| Розміри | 44*43 см |
|---|---|
| Серія | Пакет із петлевою ручкою ламінований 44×43 см «KVS» |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 250 Шт/Мішок |
| Колір | Ламінований, Повнокольоровий |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для перенесення предметів в руках, Для подарунків, Для транспортування |
| Виробник | Україна |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
Ламінований пакет із петлевою ручкою 45×40 «Сингл 738» (PP-00013)
Артикул:
PP-00013
9.50 ₴| Розміри | 45*40 см |
|---|---|
| Серія | Пакет с петлевой ручкой ламинированный 45×40 см «KVS» |
| Фасовка | Мешок, Упаковка |
| Кількість | 25 Шт/Упаковка, 250 Шт/Мешок |
| Колір | Ламинированный, Полноцветный |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Основне призначення | Для подарков, Для транспортировки, Пакет для хранения или переноски предметов в руках |
| Виробник | Украина |
| Наявність знижок | Скидка от количества |
Губка для тіла з масажним шаром «Аполон» (MO-00012)
Артикул:
MO-00012
17.64 ₴| Розміри | 40*11см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
Губка для тіла з масажним шаром «Хмара» (MO-00011)
Артикул:
MO-00011
13.23 ₴| Розміри | 40*11см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
Фасувальні пакети 14×26 ST (FA-00003)
Артикул:
FA-00003
60.00 ₴| Розміри | 14*26 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для зберігання харчових продуктів |
| Кількість | 10 Уп/Мішок, 500 Шт/Упаковка |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Товщина | Товщина матеріалу 10 мкм |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Колір | Прозорий |
Фасувальні пакети 10×27 ST (FA-00002)
Артикул:
FA-00002
60.00 ₴| Розміри | 10*27 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для зберігання харчових продуктів |
| Кількість | 10 Уп/Мішок, 500 Шт/Упаковка |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Товщина | Товщина матеріалу 10 мкм |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Колір | Прозорий |
Фасувальні пакети 10×22 ST (FA-00001)
Артикул:
FA-00001
55.00 ₴| Розміри | 10*22 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Основне призначення | Для зберігання харчових продуктів |
| Кількість | 10 Уп/Мішок, 500 Шт/Упаковка |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
| Товщина | Товщина матеріалу 10 мкм |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Колір | Прозорий |
Пакет поліетиленовий «Майка Панда» №2 (MA-00030)
Артикул:
MA-00030
0.30 ₴| Розміри | 24*44 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Кількість | 200 Шт/Упаковка, 4000 Шт/Мішок |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Пакет поліетиленовий «Майка Панда» №1 (MA-00029)
Артикул:
MA-00029
0.23 ₴| Розміри | 22*38 см |
|---|---|
| Виробник | Україна |
| Кількість | 200 Шт/Упаковка, 6000 Шт/Мішок |
| Фасовка | Мішок, Упаковка |
| Наявність знижок | Знижка від кількості |
| Матеріал | Поліетилен (ПЕ) |
Скребок для миття посуду «Залізний» 3шт (TR-00037)
Артикул:
TR-00037
8.00 ₴| Кількість | 3 Шт/Упаковка |
|---|---|
| Основне призначення | Для вологого прибирання різної поверхні., Для кафе, барів, ресторанів, Для миття посуду |
| Виробник | Україна |


