Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом (використанням) цього сайту уважно ознайомтеся з умовами, а також з політикою конфіденційності (детальніше тут). Якщо ви не згодні з нашими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт top7km.com (далі «Top7km») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.


Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Top7km не гарантує 100% точності і повноти матеріалів, що надаються на цьому Сайті. Top7km в будь-який час без повідомлення може вносити будь-які зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі виникнення застарілих матеріалів і послуг на цьому Сайті Top7km не зобов'язаний оновлювати їх. Top7km ні за яких обставин не несе жодної відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.


Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати необхідну, достовірну та точну інформацію про себе і своїх контактних даних. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете повну відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.


Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Top7km може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Top7km не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

icon_viber icon_teleg icon_mes icon_email